Інструкція по заміні ремінця ZIZ

Ремінці встановлюються з використанням системи легкої заміни, щоб ви могли швидко і легко міняти ремінець без будь-яких додаткових інструментів, або умінь.


Переверніть свій годинник, ви виявите важелі для ремінця. За допомогою нігтя, відтягніть важіль, щоб звільнити ремінь від годин (A) і обережно витягніть ремінь (B). Повторіть цей крок на ремінці, з іншого боку. Візьміть змінний ремінець, вставте штифт, у відповідний отвір на виступі годин (C).

Після цього відтягніть важіль (D) і вирівняйте залишився штифт з отвором в виступі (E).

Відпустіть фіксатор, щоб зафіксувати ремінь в виступи.

Як зробити меншим металевий ремінець?

Для цього вам знадобиться щось гостре, наприклад, кишеньковий ножик.


Помістіть інструмент (ножик) в проріз затиску, як показано на малюнку. Підніміть планку до годинника, на себе, щоб розблокувати застібку. Застібка може відчувати себе щільно на абсолютно новому годиннику, просто продовжуйте застосовувати силу м'яко, поки він не розблокує застібку.

Посуньте застібку в потрібне положення для вашого розміру зап'ястя. Застібка повинна бути поміщена в одну з відступів регулювання на задній панелі стрічки.

Натисніть на планку назад за допомогою пальців. Якщо застібка дуже щільна, використовуйте інструмент регулювання (ножик), щоб зафіксувати його на місці.

Для того щоб закріпити застібку на металевому ремінці досить зробити такі дії:

Зачепите гачок на застібці за держатель, як зображено на картинці. Опустіть верхню кришку до легкого клацання. Кришка не почуєте, якщо кріплення НЕ буде на місці.


Сподіваємося, наші інструкції допоможуть вам уникнути проблем з ремінцями! Так само, ми не рекомендуємо, самостійно змінювати батарейки, і не ріжте корпус годин. Якщо у вас немає можливості звернеться до нас, то віднесіть годинник в найближчу майстерню! &Nbsp; Приємного використання!